Tenisový tréner pre deti v Bratislave Svetozár Štefánik Kontaktovať

Svetozár Štefánik

Trénovaniu tenisu sa venujem už vyše 30 rokov a vo svojej profesií som dosiahol najvyššiu trénerskú triedu. Ako mladý som hrával závodne a nadobudnuté skúsenosti som sa rozhodol posunúť ďalej každému, kto sa pre tento populárny šport rozhodne.

Špecializujem sa na trénovanie detí a mládeže, pričom preferujem individuálne tréningy. Medzi moje prednosti patrí dokonalá znalosť teórie, dlhoročné skúsenosti a prax, ako aj odbornosť a aktívny prístup k trénovaniu.

Tréningy sa snažím poňať aj vo forme zábavy, aby sa dieťa na tenis tešilo a nebralo to ako povinnosť. Zároveň je pre mňa dôležité, aby bol v hre dieťaťa vidieť progres.

Tréningy

Individuálny tréning

V tejto forme trénovania dosahuje dieťa najväčší a najrýchlejší progres, pretože sa mu venuje všetka pozornosť a energia.

Individuálne trénovanie odporúčam tým deťom, ktoré majú ambíciu chodiť na turnaje alebo sa chcú naučiť tenisovú techniku rýchlejšie.

Tréning vo dvojici

Trénovanie vo dvojici predstavuje pre deti väčšiu zábavu a zároveň je výhodné aj v tom, že jedno dieťa môže od druhého odpozerať techniku a učiť sa na jeho chybách.

Zároveň je časom možnosť hrať proti sebe, čo je pre deti atraktívne.

Skupinový tréning

Trénovanie vo väčšej skupine síce znamená menší priestor venovať sa deťom individuálne, no zároveň sú viac motivované a viac sa na kurte zabávajú.

Skupinový tréning odporúčam tým deťom, ktoré majú tenis ako doplnok a chcú sa vyblázniť.

Galéria

Dovolil som si pre vás natočiť ukážkové video z tréningu so svojim 10 ročným zverencom, ktorý ku mne chodí necelé 3 roky a ktorý pred tým tenis v živote nehral. Pravidelne sa zúčastňuje turnajov pre deti, v ktorých dosahuje veľmi pekné výsledky vrátane niekoľkých turnajových víťazstiev.

Referencie

Neváhajte mi napísať

Vaše osobné údaje spracovávam iba za účelom komunikácie a prípadnej cenovej ponuky. Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnym tretím osobám a nebudú využité na iné, ako vyššie uvedené účely. Viac informácií nájdete tu.

Kontakt

Svetozár Štefánik
Mobil: 0905 651 225
Adresa: Žabotova 5, 811 04 Bratislava